Orkiestra weselna w Warszawie, Lublinie, Krakowie

Grupa Modem to orkiestra weselna oferująca usługi na terenie całej Polski. Motto zespołu to profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych, takich jak: wesela, eventy, bale, studniówki, festyny, imprezy firmowe i wiele innych. Zespół oferuje ciekawie dobrany repertuar składający się z ponad 400 kawałków w języku polskim i języku angielskim. Dzięki różnorodności muzyki wykonywanej przez orkiestrę weselną każde przyjęcie w Warszawie, Lublinie, Krakowie… będzie z pewnością udane i mile wspominane. Atutem muzyków jest zaangażowanie w występ, ponieważ muzyka to ich największa pasja!

Zespół pracuje na najlepszym sprzęcie muzycznym renomowanych firm. Dzięki dobrze dobranemu oświetleniu i nagłośnieniu goście będą bawić się do białego rana przy popularnych dźwiękach znanych artystów. Ponadto orkiestra weselna korzysta różnych form rozrywek: konkursów, quizów, by zabawić gości w każdym wieku. Dzięki temu każda impreza nie tylko budzi miłe skojarzenia związane z rozpoczęciem nowego rozdziału przez młodą parę, ale również ma możliwość na integracje krewnych, przyjaciół i znajomych.

Najlepsza orkiestra weselna w Polsce!

Rozważając ofertę Grupy Modem warto zwrócić uwagę na ilość pozytywnych opinii od dotychczasowych zleceniodawców. Księga gości zamieszczona na stronie internetowej orkiestry weselnej dowodzi, że to najlepsi profesjonaliści w całej Polsce, którzy dbają o pozytywną atmosferę podczas przyjęcia weselnego. Z pewnością podziw budzi wykonanie utworów, ale i energia muzyków, którzy kochają estradę i muzykę, a zamiana pasji w wykonywany zawód, to najlepszy dowód na występy realizowane z głębi serca.

W odpowiedzi na zainteresowanie rynku muzycznego zespół ma możliwość zamontowania na sali weselnej dekoracyjnego oświetlenia, aby atmosfera po zmroku zachęcała do zabawy do białego rana! Dekorowanie światłem, to najnowszy trend podczas imprez okolicznościowych. Kolorowe światełka, które migoczą w rytm muzyki zawsze wzbudzają zachwyt i podziw wśród gości i nastrajają pozytywnie. Zespół posiada sprzęt, który może oświetlić scenę, bufet, stoły, parkiet, ściany, elementy architektoniczne pomieszczenia oraz wejście na salę.